Zásady ochrany osobních údajů

Naším předním cílem je ochrana soukromí a osobních údajů našich návštěvníků a uživatelů. V rámci této stránky zavazujeme se respektovat a ochraňovat veškeré osobní údaje, které od vás získáme. Tyto Zásady ochrany osobních údajů popisují, jaké osobní údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak s nimi nakládáme a jaké máte možnosti ohledně vašich údajů. Je důležité, aby jste si tyto zásady pečlivě přečetli, abyste porozuměli našim postupům. Shromažďované informace zahrnují, ale neomezují se na, jména, e-mailové adresy a IP adresy. Tyto údaje používáme k zlepšení kvality našich služeb, k poskytování relevantního obsahu a k analýze provozu na naší webové stránce.

Váš souhlas s těmito zásadami je nezbytný pro využívání našich služeb. Pokud s našimi zásadami ochrany osobních údajů nesouhlasíte, nejste oprávněni využívat naše služby. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme různé bezpečnostní technologie a postupy k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Avšak, jako u všech technologických systémů, neexistuje 100% záruka bezpečnosti.

Kontaktní údaje majitele a provozovatele stránky

Jméno majitele: Eliza Sterling

Adresa: 221B Baker St, Richmond VIC 3121, Australia

E-mail: [email protected]

Práva uživatelů

Máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, které jsme o vás shromáždili, a mají právo tyto údaje aktualizovat nebo požadovat jejich odstranění. Dále máte právo omezit zpracování vašich údajů a právo na přenositelnost údajů. Pokud máte pocit, že vaše osobní údaje nejsou nakládány správně, máte právo podat stížnost u příslušného dozorového orgánu. Prosím, kontaktujte nás s vašimi požadavky nebo dotazy skrze e-mail a my se budeme snažit reagovat co nejefektivněji.

Write a comment